Kde získáte nejlepší krátkodobou půjčku?

Potřebujete-li momentálně rychle peníze na vašem účtu, ale nechcete se zároveň kvůli tomu nějak dlouhodobě zadlužovat, bude pro vás nejlepší variantou krátkodobá půjčka. Na trhu s krátkodobými půjčkami existuje spousta subjektů, které vám je rády zprostředkují, ovšem pouze dvě finanční instituce jsou naprosto nejlepší. Mají nejvýhodnější podmínky, jednoduché sjednání a extra rychlé vyplácení. Nyní si popíšeme jejich produkty.

Krátkodobá půjčka od Ferratum

První společností, která se řadí mezi naprosté jedničky v poskytování krátkodobých půjček, je Ferratum. U ní si můžete půjčit částku od pěti set až do deseti tisíc korun. Co je ale naprosto nejdůležitější, nebudete muset půjčku splácet zbytečně dlouhá léta, ale pouhých několik dnů. Jak přesně dlouho? To už je na vás. Stanovit si můžete délku splácení od jednoho týdne až po pětačtyřicet dnů. Zejména záleží na vaší aktuální finanční situaci, kterou si musíte vyhodnotit pouze vy sami. Společnost Ferratum se vám pak již ve všem přizpůsobí a vyjde vstříc. Nejvýhodněji pak vychází půjčit si 500 nebo 1000 Kč, a to na dobu přesně patnácti dnů. V takovém případě nebudete totiž muset platit žádné poplatky ani úroky.

Přečtěte si také:  Jaké dnes existují hotovostní půjčky?

Krátkodobá půjčka od zaplo.cz

Druhou společností, která se taktéž řadí mezi jedničky v poskytování krátkodobých půjček, je zaplo.cz. Ta je stejně jako Ferratum spoustě lidem velmi dobře známá, a to díky jejím perfektním službám. Poprvé si můžete u zaplo.cz půjčit částku až 5 000 korun, kdy ani při této, ani při nižším obnosu nebudete platit žádné poplatky či úroky. Oproti společnosti Ferratum je to tedy veliká výhoda, jelikož máte na výběr z mnohem více možností. Co je ale opět naprosto nejdůležitější, je doba splácení. Ta ani v tomto případě nepřekročí několik dnů, a to konkrétně rozpětí mezi sedmi až třiceti dny. Napodruhé bude možná částka k půjčení již o celé dva tisíce vyšší, napotřetí o další tři tisíce a napočtvrté až o dva a půl tisíce vyšší. Pokud se tedy rozhodnete pro nějakou další půjčku, obraťte se na zaplo.cz – vždy totiž dostanete něco navíc.