Krátkodobé půjčky na směnku do 30000 Kč

Nabízíme okamžité krátkodobé půjčky. Pokud máte problémy s penězi a potřebujte rychlé a krátkodobé řešení, pak jsme tady právě pro vás. Krátkodobé půjčky na směnku mohou být až do 30000 Kč bez doložení příjmu. Také nekontrolujeme registry. Nabídka krátkodobé půjčky je určena i pro nezaměstnané, pro důchodce nebo pro ženy na mateřské.

Tip: Nevíte kde sehnat peníze? Vyzkoušejte Půjčky bez registru ihned do 15000 Kč nebo také Peníze ihned na účet.

Pro získání této krátkodobé půjčky na směnku postačí, pokud nám podepíšete směnku nebo dlužní úpis. Peníze vám vyplatíme hned po podpisu směnky, ještě dnes. Musí vám ale být minimálně 23 let a musíte mít občanství ČR. Také požadujeme předložení dvou dokladů k ověření totožnosti (OP + druhý doklad s fotografií jako pas nebo řidičák). A dále nám musíte předložit nějaký doklad k ověření adresy, místa kde bydlí.

Přečtěte si také:  Půjčky pro důchodce

Splatnost krátkodobé půjčky na směnku do 30000 Kč je stanovena na 4 týdny. Předčasné splacení je zdarma. Pro spolehlivé klienty pak nabízíme i prodloužení směnky, před prodloužením ale požadujeme zaplacení všech úroků.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.