Jak získat hypotéku bez doložení příjmu?

Pokud jste se již někdy vydali zažádat o hypotéku, znáte dobře ten pocit – sedíte v křesle na pobočce a čekáte na verdikt, jakou částku vám při vašich příjmech bude banka ochotna půjčit. Z reklamního plakátu se na vás šťastně usmívají zdravotní sestra a jakýsi čistotný stavební dělník, zatímco jejich děti si hrají na trávníku před zbrusu novým domkem. Při pohledu na ně cítíte naději, že to přeci jen dobře dopadne. Pak se dozvíte rozsudek a jásavé barvy plakátu rázem vyblednou. Jak to? Snažíte se přesvědčit pracovnici pobočky, že vám vaše situace umožňuje splácet i více. Ale je to jako pohnout skálou. Systém nic takového nepřipouští, pracovnice je nesmlouvavá. Sestřička i dělník se na vás protivně zubí. Co teď?

Získat slušnou nebankovní půjčku, kterou lze použít jako hypotéku bez doložení příjmů, však možné je, a to za poměrně příznivých podmínek. Pokud se obrátíte na nebankovní společnosti, můžete si zažádat o tzv. americkou hypotéku. Americká hypotéka je neúčelový úvěr, u kterého ručíte nemovitostí.  Zní to jako protimluv, vtip je ale v tom, že nemovitost nemusí být vaše, stačí se domluvit s rodiči nebo příbuznými. Smlouva však bude samozřejmě vedena na vás.

Přečtěte si také:  Všichni se můžeme těšit na dovolenou!

Solidní americkou nebankovní hypotékou bez doložení příjmu je například Hypopůjčka od společnosti TGI Money a. s., na kterou si lze půjčit až 3 miliony korun (ovšem maximálně 50 % odhadované ceny nemovitosti, která slouží jako zástava). Úrok a hodnota RPSN jsou na poměry nebankovních půjček velice příznivé, mnohem lepší než u půjček v některých vyhlášených bankách.  Délku splatnosti si můžete nastavit až na 20 let, díky čemuž se sníží výše měsíčních splátek na přijatelnou výši. Zkuste si schválně nastavit parametry své půjčky na úrokové kalkulačce a sami uvidíte nejlépe. S Hypopůjčkou navíc neriskujete, že byste se na celý zbytek svého života upsali podvodníkům – společnost TGI Money a. s. je seriózní úvěrová společnost, která na našem trhu působí již řadu let a která získala nejvyšší možné ocenění svých služeb nejen od zákazníků, ale například i od sdružení spotřebitelů Umbrella. Na svém férovém, seriózním a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi si skutečně zakládá.