Potřebujete finanční injekci?

penizeOcitnout se v nepříjemné finanční situaci může ze dne na den takřka kdokoli. Ztráta zaměstnání, dlouhá a vleklá nemoc nebo jednoduše výdaj, na jehož zaplacení vám z minulé výplaty nezbylo. Těmito způsoby a celou škálou dalších se můžete dostat do prekérní situace, která bude vyžadovat operativní řešení. Pokud si nechcete půjčovat u rodiny nebo známých, jistě se budete poohlížet po nějaké půjčce. Jaké půjčky se na našem trhu objevují a jaká rizika s sebou nesou? Prozradíme vám to!

Půjčky bez doložení příjmu

Přišli jste o práci nebo je snad vaše současná pracovní pozice mizerně ohodnocená, čemuž dali za pravdu také bankovní úředníci, u kterých jste byli žádat o finanční výpomoc? Pak vám zřejmě nezbyde nic jiného, než zamířit s žádostí o půjčku k nebankovní společnosti. Nebankovní půjčka bez doložení příjmu opravdu existuje! Připravit se však musíte na to, že za riziko, které společnost podstupuje, si bude účtovat vyšší úroky.

SMS půjčky

Jak již samotný název nebankovního produktu napovídá, jedná se o finanční výpomoc, o kterou můžete zažádat prostřednictvím jedné SMS zprávy. Po odeslání budete ihned vědět, zda vám půjčka bude poskytnuta, či nikoli, případně se v brzké době dočkáte telefonátu od zástupce společnosti, který vás seznámí s bližšími podmínkami půjčky. Mějte však na mysli skutečnost, že SMS půjčka ihned úplně každému opravdu existuje.

Přečtěte si také:  Všichni se můžeme těšit na dovolenou!

Srovnávejte!

Nesázejte hned na první nabídku, na kterou narazíte v inzerátu nebo na internetových stránkách. Raději si dejte tu práci a podmínky jednotlivých společností porovnejte, prozkoumejte internetové fóra nebo se poptejte ve svém okolí. Zaměřte se nejen na úroky, ale také na výši RPSN. Praktické informace o jednotlivých půjčkách naleznete na stránkách pujckyprehledne.cz. Věříme, že budete mít při jejich výběru šťastnou ruku a bystrou mysl!