Vata – krátkodobá půjčka

Nebankovní společnost Vata nabízí krátkodobé půjčky na 1 – 30 dnů ve výši do 5 000 korun. Sami si můžete vybrat dobu, na kterou si peníze půjčíte. Tato krátkodobá půjčka vyřeší vaše finanční problémy před výplatou a pomůže vám překlenout nepříznivé období.

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku si můžete podat pomocí online formuláře na webových stránkách poskytovatele. Po vyplnění registračního formuláře bude pracovník společnosti Vata ověřovat vámi uvedené údaje a po jejich ověření vám pošle registrační sms. Na závěr ověření zašlete na online účet Vata 1 korunu ze svého bankovního účtu. Podmínkou společnosti Vata je, že každý klient musí mít vlastní bankovní účet. Ihned po proběhnutí registrace můžete čerpat krátkodobou půjčku ve výši až 5 000 korun. Nejpozději do 15 minut vám budou zaslány peníze na váš bankovní účet.

Komu je určena

Žádat mohou občané s trvalým pobytem na území České republiky, kterým je minimálně 18 let. Poskytovatel Vata požaduje u svých klientů trvalý měsíční příjem ve výši minimálně 7 000 korun. Klienti přitom mohou mít příjem z různých zdrojů. Mohou to být zaměstnanci, živnostníci, ale i důchodci-  jak starobní tak invalidní, nebo ženy na mateřské dovolené.

Přečtěte si také:  Krátkodobé půjčky na cokoliv

Splácení půjčky

Od začátku vaší půjčky budete přesně vědět, kolik celkově zaplatíte. Sami si můžete zvolit částku a i dobu, na kterou si peníze potřebujete půjčit, kdy ze smlouvy vyplývá, že by peníze měly být vráceny nejpozději do 30 dnů. V případě, že ale nemůžete ve stanoveném termínu peníze vrátit, je zde možnost kontaktovat telefonicky poskytovatele a dohodnout se na prodloužení splatnosti. Toto je možné za poplatek 400 korun až na 90 dnů.