Půjčky na pár dní

Na trhu se objevily krátkodobé půjčky, které vám vytrhnou trn z paty v případech, kdy čekáte na své peníze nebo máte mimořádné nečekané vydání pár dnů před výplatou. Tyto půjčky nebývají vysoké a proto není potřeba pro schválení hledat ručitele.

Schválení půjčky

Poskytují je většinou soukromí investoři z nebankovního sektoru. Pro úspěšné schválení půjčky se nezkoumá registr dlužníků, protože do potíží se může dostat každý a i klient, který se do problémů v minulosti dostal, může být schopen spolehlivě hradit své závazky. Rovněž tito nebankovní poskytovatelé nevyžadují potvrzení od zaměstnavatele. Ani netrvají na ručení další osobou. Schválení půjčky tak probíhá na počkání, bez zbytečných průtahů.

Sjednání půjčky

Mezi malé půjčky se řadí půjčky do 10 000 Kč. Klient si může zvolit i velmi malou částku, kterou nutně potřebuje, například 500 Kč. Lze je sjednat velmi výhodně, jednoduše podáním online žádosti. Za podání žádosti se v naprosté většině případů neplatí žádné poplatky. Při podání žádosti se klient dohodne na způsobu převedení peněz. Nejběžnějším způsobem bývá převod na účet. Pokud má klient účet u stejné banky jako poskytovatel, může peníze dostat takřka ihned. V případě, že klient nepoužívá bankovní účet, nebo si nepřeje, aby mu na něj byly peníze poukázány, může je obdržet poštovní poukázkou.

Přečtěte si také:  Jak vypadá produkt s názvem SIM půjčka?

Způsob splácení

Splátky si klient může rozložit od 7 dnů do mnoha měsíců – podle výše půjčky. Je rovněž možno si určit datum splátky. Termíny je však nutné dodržovat a splácet pravidelně. Při nižších částkách, kdy je splatnost půjčky například 7 dnů, si můžete až třikrát prodloužit termín splacení půjčených peněz.