půjčky od Zonky, peníze, mince, Zonky půjčka

Krátký návod, jak získat nejlepší nabídku na půjčky od Zonky

Pokud se rozhodnete pro půjčku od společnosti Zonky, určitě chcete získat co nejlepší nabídku. Jak na to? Následující tipy vám pomohou.

Zkontrolujte svůj kreditní skóre

Před tím, než začnete s žádostí o půjčku, je dobré zkontrolovat své kreditní skóre. Společnost Zonky se totiž při posuzování vaší žádosti podívá právě na vaše kreditní skóre a historii úvěrových záznamů. Pokud máte vysoké skóre a bezproblémovou historii, budete mít větší šanci na schválení a lepší podmínky.

Snažte se o co nižší úrokovou sazbu

Jednou z nejdůležitějších věcí při výběru půjčky je samozřejmě úroková sazba. Ta by měla být co nejnižší, abyste zaplatili za půjčku co nejméně peněz navíc. Snažte se proto vybrat nabídku s co nejnižším úrokem a poplatek za sjednání půjčky.

Vyberte si správnou délku splácení

Délka splácení má velký vliv na celkovou výši splátek. Pokud si zvolíte kratší období, budou měsíční splátky vyšší, ale celkově zaplatíte za půjčku méně peněz. Naopak při delším období budou splátky nižší, ale zaplatíte za půjčku více peněz. Vyberte si proto délku splácení podle toho, jaké jsou vaše finanční možnosti.

Přečtěte si také:  Jak zhodnotit peníze? Může pomoci Wüstenrot spořící účet

Snažte se o co nejnižší poplatek

Kromě úrokové sazby je důležité sledovat i další poplatky spojené s půjčkou od Zonky. Například poplatek za sjednání půjčky od Zonky by neměl být příliš vysoký a měl by být pevně stanoven již před schválením žádosti.

půjčky Zonky, peněženka, lupa, mince, Euro
Splácení půjčky Zonky – jak si jednoduše naplánovat rozpočet?

Uvažujte o auto půjčce

Jednou z možností, jak získat lepší podmínky na půjčku od Zonky, je auto půjčka. Tato služba umožňuje investorům automaticky investovat do vaší půjčky od Zonky a tím snižovat riziko pro ně a zlepšovat pro vás podmínky – například úrokovou sazbu.

Myslete na své dlouhodobé cíle

Při výběru půjčky se nejdůležitější rozhodnutí týká toho, kolik si půjčit. Myslete na své dlouhodobé cíle a zvažte, jak velkou částku si můžete dovolit splácet. Pokud si vezmete příliš velkou půjčku, mohou vás splátky po několik let tížit.

Sledováním těchto tipů byste měli být schopni najít nejlepší nabídku na půjčku od Zonky. Nezapomeňte ale také na to, že půjčka by měla být vždy poslední možností a je důležité dobře zvažovat, zda ji opravdu potřebujete Pokud uvažujete o půjčce od Zonky, jistě vás bude zajímat, jak získat tu nejlepší nabídku.