Půjčka Mutuo

Nebankovní společnost Mutuo poskytuje krátkodobé půjčky ve výši 1 000 až 5 000 korun za velmi výhodných podmínek. Noví klienti si mohou půjčit 1 000 korun na 22 dnů. Veškeré podmínky půjčky jsou klientům vždy předem známé.

Sjednání půjčky

Půjčka Mutuo se vyřizuje prostřednictvím formuláře na webových stránkách společnosti. Během několika minut vám přijde odpověď prostřednictvím sms zprávy a po případném schválení vám budou peníze obratem zaslány na bankovní účet. Noví klienti musí k žádosti o půjčku doložit neskenovaný občanský průkaz v čitelném rozlišení. Stáli klienti, kteří si berou půjčku již opakovaně, mohou postupně navyšovat získanou půjčku až na 5 000 korun. Poplatek za schválení půjčky je 250 korun za každých 1 000 korun a splatný je při splacení půjčky. Informace o splácení obdrží klienti po schválení půjčky prostřednictvím emailu.

Splácení půjčky

Půjčka se splácí převodem z účtu, případně přímým vkladem na účet poskytovatele. Kontaktní údaje obdrží klient vždy jednak prostřednictvím e-mailu, jednak opakovaně textovou zprávou, aby se minimalizovala možnost omylu při zadávání platby. Při dvaadvacetidenní splatnosti půjčky činí poplatek za její poskytnutí 1 250 korun. Při půjčce 5 000 korun tedy klient celkově uhradí 6 250 korun. V případě, že se objeví jakékoliv nečekané potíže, které by vám znemožnily splatnost půjčky dodržet, lze kontaktovat poskytovatele, podepsat dodatek ke smlouvě a posunout ji tak až o dva týdny. V tomto případě však počítejte nejen s dalším poplatkem za každý započatý týden, ale i s pokutou za prodlení.

Přečtěte si také:  Krátkodobé půjčky