Krátkodobá osobní půjčka

Kdo nabízí soukromé půjčky do 100000 korun? Moc by mě zajímala krátkodobá osobní půjčka na tuto částku od nějaké soukromé osoby, která je schopná půjčit peníze na směnku a bez dalšího ručení. Potřebuji získat tyto peníze touto formou, protože už nevím, kam jinam se obrátit. Všude po mě chtějí nesmyslně vysoké úroky, nebo abych jim dal do zástavy nějakou nemovitost, a tu já prostě nemám.

Nabízím jakékoliv záruky, o které si řeknete Krátkodobá osobní půjčky by mi stačila jen na několik málo týdnu, maximálně by se jednalo o nějaký šest nebo osm týdnů a pak vám peníze zase vrátím zpět. Jsem zaměstnaný a mám i další příjmy bokem, takže nemusíte mít obavy, že bych měl problém se splácením této osobní půjčky. Bohužel ale momentálně nemohu nabídnout obvyklé záruky jako je doložení příjmu a ta podobně. Proto mě zajímá soukromá, osobní půjčka od nějakého slušného člověka, který je schopný poskytnout půjčky do 100000 korun. Zaplatím vám úrok, o jaký si řeknete.

Přečtěte si také:  Půčka v hotovosti do 3 dnů

Daniel Lipas, Cheb

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.