Krátkodobá půjčka na auto

Potřebujete úvěr? Máte auto, které byste mohli dát do zástavy? Pak je tu naše krátkodobá půjčka na auto. Nabízíme poskytnutí půjček a úvěrů oproti zástavě automobilu. Pokud vám nevyhovuje zástava, můžeme vaše auto ihned vykoupit a okamžitě vám vyplatit peníze v hotovosti a na ruku.

Jak funguje naše krátkodobá půjčka na auto? Je to velmi prosté. Vy potřebujte získat peníze. My vám je můžeme poskytnout. Jako záruku za tyto peníze požadujeme složení zástavy – v tomto případě se bude jednat o vaše auto. Po dobu, co budete mít peníze, bude vaše auto uschováno u nás. Nemusíte mít o něj strach, zastavené automobily jsou parkovány v krytých garážích s non-stop ostrahou.

Po uplynutí sjednané doby nám vrátíte půjčenou částku a můžete si vaše auto zase odvést. Půjčka na auto může být sjednána na dobu od jednoho týdne až na šest týdnů. Pokud byste po skončení doby splatnosti potřebovali půjčku prodloužit, stačí doplatit alespoň úroky za předchozí půjčku a můžete si prodloužit dobu splatnosti.

Přečtěte si také:  Omega půjčka

Nabízíme velmi výhodný úrok od 1,5%. Navíc vám vyplatíme až 100% z odhadní ceny auta. Odhad ceny auta provádějí naši kvalifikovaní spolupracovníci. Během doby půjčky je navíc vaše auto zdarma pojištěno proti poškození nebo proti krádeži.

Potřebujete peníze? Naše zastavárna a krátkodobá půjčka na auto je tady pro vás!

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.