Finanční výpomoc, krátkodobé půjčky

Finanční výpomoc lidem v nouzi nebo lidem bez peněz. Přišli jste o práci, nebo jste se náhle ocitnuli úplně bez koruny? Určitě to není snadné. Každý, kdo zažil někdy podobnou situaci, určitě moc dobře ví, jaké to je být úplně bez peněz.

Nabízíme vám finanční výpomoc formou krátkodobé půjčky. Můžete od nás dostat od 5000 Kč do 20000 Kč na dobu 3 – 6 týdnů. Krátkodobé půjčky poskytujeme všem bez rozdílu. Pro vyřízení této nabídky nepotřebujte ani potvrzení o vašich příjmech ani žádné další podobné doklady.

Finanční výpomoc formou krátkodobé půjčky je dostupná všem. Stačí vám jen platné osobní doklady. Není potřeba dokládání příjmu, neprovádíme kontrolu v bankovních registrech. U půjčky ani nepotřebujete ručitele nebo ručení.

Za vyřízení a schválení úvěru si neúčtujeme žádné poplatky. Neplatíte ani žádné pravidelné splátky. Celá suma (5 až 20 tisíc korun) je vám vyplacena ihned po schválení půjčky. Tuto částku navýšenou o úrok (konkrétní výše úroku závisí na zvolené délce půjčky) pak vracíte na konci doby splatnosti. Jakmile nám celou půjčenou částku splatíte, můžete si půjčit znovu. Pro dobré klienty, kteří bezproblémově splácí půjčené peníze, pak nabízí možnost půjčit si větší částku, nebo uzavřít půjčku na delší dobu.

Přečtěte si také:  Krátkodobé finanční zdroje

Naše krátkodobé půjčky již vyzkoušela velká řada klientů. Mezi hlavní přednosti naší nabídky patří rychlé vyřízení a vysoká schvalovatelnost. Zatímco banky a jiné nebankovní společnosti běžně odmítají i více než 50% zájemců o půjčky, u nás to tak není. Půjčíme skoro úplně každému.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.