Půjčky online

Potřebujete-li půjčku jen na překlenutí náhlých finančních těžkostí – když se zpozdí váš pravidelný příjem, či dojde k neočekávanému vyššímu výdaji jen pár dní před výplatou, nabízí se vám celá řada možností. V případě, že vám postačí pár stokorun či tisícovek, bývá nejschůdnější obrátit se na některého z nebankovních poskytovatelů.

Snadno a rychle

Na rozdíl od banky, tady po vás často nebudou požadovat žádná potvrzení, ušetříte si běhání na mzdovou účtárnu a nikoho nebude zajímat ani vaše finanční historie. Přitom peníze můžete mít po splnění několika málo podmínek na svém účtu vysloveně do několika hodin, u některých společností i do několika minut.

Z pohodlí domova

Pro vyřízení krátkodobých půjček u nebankovních společností často nemusíte udělat nic víc, než vyplnit kontaktní online formulář na jejich webových stránkách. Samy vás pak budou kontaktovat zpět s oznámením, zda vaše žádost byla schválena. Protože poskytovatelů je skutečně na výběr, nevyplácí se půjčit si od první společnosti, na jejíž stránky narazíte. Porovnáním nabídek, která je šitá na míru právě vám, rozhodně nic nezkazíte. Také netřeba házet flintu do žita, jestliže s první žádostí neuspějete.

Přečtěte si také:  Krátkodobé pohledávky

„Akční nabídky“

I mezi nebankovními ústavy zuří tichá bitva o zákazníka – ne o zákazníka ledajakého, ale spolehlivého. Některé se snaží získávat nové klienty nabídkou první půjčky bez úroků a navýšení, jiné naopak sázejí na věrnost a stálým klientům nabízejí výhodné slevy na úrocích při půjčkách opakovaných. Je jen na vás, která z nabízených online půjček vás osloví jako ta nej…