Click Credit vás podrží nejen o Vánocích

Dostali jste se do finanční tísně? Před Vánocemi určitě nejste jediní. Čekáte na peníze, které však přijdou až mezi svátky nebo po Novém roce? Přesto chcete své blízké pod stromečkem překvapit pěkným a hodnotným dárkem? S důvěrou se obraťte na společnost Click Credit, a to nejen v předvánočním čase. Click Credit přináší radost a pohodu po celý rok.

Výhody půjčky od Click Creditu

Půjčka od Click Creditu je na našem trhu skutečně ojedinělá. Přestože mnozí projevují otevřenou nedůvěru v produkty nebankovních poskytovatelů, zejména kvůli vysokým nákladům, které jsou často s těmito půjčkami spojeny, zde si nemůže stěžovat skutečně nikdo. Naprosto transparentní podmínky, rychlé a jednoduché vyřízení a předem dané minimální navýšení včetně možnosti půjčku prodloužit, a to i po uběhnutí lhůty splatnosti, musí o jejich výhodách přesvědčit i ty největší nedůvěřivce.

Půjčka v číslech

Pro každého vlastníka platného občanského průkazu staršího 18 let, kteý není v exekuci nebo insolvenci se nabízí možnost zažádat si o až pětitisícovou Click Credit půjčku online. Půjčka bude posouzena do minuty od odeslání formuláře. Částky do 3 000 korun si můžete vyzvednout na kterémkoliv online terminálu SAZKY, vyšší částka bude vždy poukázána na váš bankovní účet. Půjčka je poskytována na 30 dnů, za každou půjčenou tisícikorunu uhradíte následně poplatek 33 Kč. Smluvní pokuta při nedodržení termínu splatnosti činí 10% z půjčené částky, maximálně však 200 Kč a účtována bude až 3x po sobě. Půjčku lze opakovaně prodloužit při splacení 10 – 20% jistiny a poplatku 30 Kč. Studentům s platným ISIC průkazem jsou půjčky do 1 500 Kč poskytovány zcela zdarma.

Přečtěte si také:  Krátkodobá půjčka i u České spořitelny