Půjčka do výplaty první zdarma u OKfin

stux / Pixabay

Slyšeli jste již někdy o půjčce do výplaty, která vám bude poskytnuta zcela zdarma? Že ne? Pak věřte, že tento produkt skutečně existuje a může vám v určitých situacích výrazně ulehčit. Pokud je vaše kapsa prázdná a druhá vysypaná, zároveň nemáte nikoho, kdo by vás založil nebo vám pomohl s úhradou nezbytných výdajů, pak možná zamíříte do banky. Zde ovšem můžete nepěkně narazit. Bankovní úředník totiž zkoumá výši vašich příjmů, bonitu, ale i to, zda nejste pro konkrétní banku příliš velkým rizikem. Pokud dospěje k názoru, že nesplňujete podmínky, pak vám půjčku nevyřídí a vaši žádost smete s okamžitou platností ze stolu. V takovém případě se ke slovu dostávají nebankovní produkty, z nichž je půjčka do výplaty první zdarma jedním z nejoblíbenějších. Pojďme se podívat, jak taková půjčka vlastně vypadá, a která z tuzemských společností ji vlastně u nás poskytuje.

Půjčka do výplaty první zdarma – to je OKfin

Společnost OKfin je jednou z těch, které se na půjčky do výplaty, u nichž je první sjednání zdarma specializují již nějakou dobu. Velmi přehledný formulář, pro jehož vyplnění vám postačí pouze pouhé dvě minuty, je jednou nikoli jedinou předností, kterou vám může OKfin nabídnout. Půjčka, jejíž první sjednání je zcela bezplatné se pohybuje mezi 500 až 4500 Kč. Půjčku můžete sjednat až na 30 dní. To vše bez ručitele nebo zástavy.

Přečtěte si také:  Výhodná půjčka na míru aneb vyberte si tu nej!

Další výhody půjčky OKfin

Jak jsme již výše zmínili, tento typ půjčky můžete vyřídit pěkně z pohodlí svého domova a to prostřednictvím přehledného online formuláře, jehož vyplnění vám zabere minimum času. Žádné papírování, žádná byrokracie ani zbytečně zdržování, vše jednoduše zařídíte z pohodlí svého domova během několika mála kliků. Jedinou podmínkou je vaše plnoletost, české občanství a stálý příjem. Velkou výhodou je také skutečnost, že půjčka do výplaty – první zdarma je poskytována i osobám, které mají záznam v registru dlužníků.