Půjčka v hotovosti

Vyplácíme peníze v hotovosti! Půjčka na ruku, ihned až 50000 Kč. Nečekejte, až vám peníze přijdou na bankovní účet. Vyzvedněte si celou částku v hotovosti ihned u nás. Pokud potřebujete rychle získat finanční prostředky, a nemáte čas čekat, až vám vyplatí půjčku na bankovní účet, obraťte se na nás. U nás dostanete celou částku ihned na ruku a bez čekání!

Nabízíme nebankovní úvěry 10 – 50 tisíc korun. Celou částku je možné si nechat ihned vyplatit v hotovosti u nás na pokladně. Půjčku je možné získat, i když máte záznam v registru. K vyřízení nepotřebujete ani potvrzení o příjmu.

Pokud nemáte žádnou exekuci, nebo pokud nejste v insolvenci (v osobním bankrotu), půjčíme vám ihned až 50.000 Kč hotově, na ruku.

Přečtěte si také:  Peníze ihned na ruku

K vyřízení budete potřebovat kopii občanského průkazu + druhý doklad totožnosti. Dále si připravte kopii výpisu z účtu a nějaký doklad k doložení vaši adresy (ústřižek od složenky za plyn, vodu, elektřinu nebo za pevnou telefonní linku). Nic dalšího nepotřebujete.

U nás neplatíte žádné poplatky předem, ke sjednání úvěru nepotřebujte ručitele ani žádnou zástavu. Nabízíme vám solidní a férové jednání. Jasná a srozumitelná smlouva, možnost do 2 týdnů od smlouvy odstoupit bez sankcí a další výhody.