Krátkodobý překlenovací úvěr 200000 Kč

Hledám krátkodobý překlenovací úvěr nebo by to případně mohla být i půjčka na směnku do maximální výše 200000 Kč. Potřebuji získat finanční prostředky pro svoji firmu na cca 3 – 12 měsíců (přizpůsobím se vaším podmínkám). Jedná se mi o úvěr 200 tisíc korun (minimálně potřebuji 150 tisíc korun).

V posledních dnech jsem posuzoval již několik nabídek na půjčky, mám předběžné nabídky na 3 různé úvěry, ale po prostudování obchodních podmínek jsem zjistit, že nikde není garance vyplacení slíbené částky a všude po mě chtějí uhrazení poplatku předem. A to je pro mě neakceptovatelné. Nebudu platit za něco, kde nemám jistotu, že skutečně dostanu peníze.

Půjčka na směnku – 200000 Kč – by sloužila jako krátkodobý překlenovací úvěr. Podnikám v oboru stavebnictví a bytového designu. Bohužel, podobně jako i jinde i v této profesi se musíme potýkat s nesolventností zákazníků nebo s opožděním placením faktur. Pokud bych měl proplacen všechny vystavené faktury, tak jsem v zisku a nemusím si půjčovat. Nechci to ale dělat stejně jako mí nespolehliví zákazníci, svoje účty se snažím platit řádně a včas. Proto potřebuji krátkodobou půjčku na provoz firmy, než dostanu proplacenou alespoň část faktur.

Přečtěte si také:  Krátkodobé finanční výpomoci

Akceptuji půjčku na směnku nebo i jinou formou. Podnikám již 1,5 roku a mohu případně předložit účetnictví nebo jiné doklady abych dokázal svoji solventnost. Bohužel ale firma nemá nějaký zásadní majetek, který bych mohl dát jako záruku za půjčku.

Vladimír Král, ArtDesign, Olomouc

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.