Mějte neustále finanční rezervu

Ať už máte příjem 10 000 Kč nebo 20 000 Kč, vždy se hodí finanční rezerva. Někdy totiž potřebujete na nečekané výdaje, jindy zase na kroužky dětí nebo na velkou rodinnou dovolenou. V takovou chvíli vám může pomoct půjčka od společnosti Qkonto, u které si můžete půjčit od 10 000 až do 50 000 Kč.

Qkonto půjčuje i důchodcům nebo OSVČ

Abyste si mohli od qkonta půjčit, musíte splňovat tři základní podmínky. Tou první je věk nad 18 let, což je naprosto běžné, zejména pak u finančních produktů. Druhou podmínkou je české občanství. Přece vám nebudou společnosti půjčovat, když jste cizinec a kdykoliv můžete nečekaně opustit tuto zemi. A posledním požadavkem je pravidelný příjem alespoň 10 000 Kč. To platí jak pro klasické zaměstnance, tak i pro důchodce, rentiéry, OSVČ, maminky na mateřské, studenty a další.

Půjčit si můžete, kolik chcete

Pokud splníte všechny tři podmínky, můžete si naprosto jednoduše půjčit jakoukoliv částku pohybující se od deseti do padesáti tisíc korun. Záleží pouze na vás a vaší finanční situaci, kolik zrovna potřebujete.

Přečtěte si také:  Krátkodobé finanční zdroje

Qkonto na tři způsoby

Půjčit si pak můžete v rámci třech programů. Jedná se o „Qkonto“, „Qkonto Mini“ a „Qkonto podnikatel“. U prvního zmíněného, tedy Qkonta, se jedná o půjčku bez jakýchkoliv poplatků předem, bez směnek, bez rozhodčí doložky, s variabilním splácením, s volností v čerpání a s možností bezplatné finanční rezervy. U druhé možnosti, tedy Qkonta Mini, se setkáte s naprosto totožnou situací. U obou těchto půjček si tedy můžete sami zvolit, v jaký den toho či onoho měsíce splatíte, zda si půjčíte jednou nebo víckrát až do maximální možné částky 50 000 Kč, anebo zdali splatíte celý úvěr naráz. Prostě nejlepší varianta pro ty, jež ještě neví, jak na tom finančně budou.