Jaké služby a produkty nabízí ČSOB banka?

Chcete se svěřit do rukou jedné z největších bank, která aktuálně na našem trhu je? Pokud ano, potom je dobrou volbou například ČSOB banka. Ta má širokou škálu poboček, dobré zázemí, stejně jako má velkou tradici. Podívejte se spolu s námi, jaké produkty a služby nabízí.

To hlavní co ČSOB banka nabídne? Rozhodně účty

Začít je určitě dobré od základních produktů, kam se samozřejmě neřadí nic jiného, než bankovní účty. Ty mohou určeny primárně pro správu našich peněz. Samozřejmě u nich nám dokáže ČSOB banka nabídnout i všechny doprovodné služby. Mezi ty patří třeba možnost využívat internetové bankovnictví, stejně jako mít k dispozici platební karty.

Víte, že krátkodobé půjčky nabízejí i bankovní domy? Typickým příkladem je Česká spořitelna jejíž nabídku můžete najít v tomto textu.

Ne vždy ale může být dobrou volbou jenom běžný bankovní účet. Jeho alternativou je totiž účet spořicí. Tedy takový, díky kterému můžeme peníze zhodnocovat pevným úrokem, a přitom mít peníze neustále k dispozici. Samozřejmě tuto možnost doplňují i termínované vklady.

U banky si lze také půjčit

Není to jenom správa peněz, ale je to i možnost jejich získání. I to nám ČSOB banka nabídne. Pokud se podíváme na hlavní úvěry a půjčky, patří mezi ně tyto konkrétní produkty:

Všechny tyto možnosti tak mohou jednoduše vyřešit jakékoliv naše finanční problémy. A to ať už chceme investovat do čehokoliv, nebo zkrátka jenom potřebujeme peníze třeba na zlepšení naší životní situace.

Spoříte? Hledejte spořící účet s nejnižším úrokem. Nabídka bankovních ústavů je opravdu pestrá a zajímavá.

S úvěrovými produkty ale souvisejí i ty, které se týkají našeho bydlení. U těch banka říká:“ Chcete bydlet ve svém a nevíte, kde získat peníze? Budete stavět dům nebo rekonstruovat byt? Vyberte si z naší nabídky hypotéčních úvěrů, dalších úvěrových produktů a developerských projektů to nejlepší.“ V nabídce má samozřejmě jak klasické hypotéky, tak logicky také celou řadu dalších úvěrů, jako jsou půjčky na bydlení, nebo poměrně oblíbené americké hypotéky.

Přečtěte si také:  Zaplo.cz – přehledná a spolehlivá krátkodobá půjčka

U banky se lze také pojistit

Nabídku klasických bankovních produktů nabídne ještě poslední možnost, a to konkrétně možnosti pojistek. Ty můžeme primárně sjednat k našim úvěrům a nebát se tak situací, které mohou být spojeny třeba se ztrátou našeho zaměstnání. Nejsou to ale jediné možnosti, jelikož ČSOB banka nabídne třeba i produkty ze segmentu cestovního pojištění, nebo ze segmentu pojištění životního. To vše vede k tomu, že je ideální možností ve chvíli, kdy chceme spravovat své peníze, získat finanční obnos, nebo být chráněni.

I přes drobné negativum, kterým mohou být vyšší ceny, ale můžeme služby této banky rozhodně doporučit a pozitivně je ohodnotit.

Vybrat si je lze i velmi jednoduše, a to nejlépe prostřednictvím internetových stránek banky. Zde lze o řadu z nich také jednoduše, a to z pohodlí domova požádat a eliminovat tak případné čekání na pobočce.

ČSOB banka
ČSOB banka