Seznamte se, prosím: SMS půjčky

Seznamte se, prosím: SMS půjčkyPotřebujete půjčit a nechcete o pomoc žádat rodinu ani přátelé či známé? V bance vás s žádostí o půjčku odmítli, a tudíž vám nezbývá nic jiného, než požádat o pomoc nebankovní společnost? Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, jistě jste již narazili na velmi oblíbený produkt, nesoucí název „SMS půjčky“. Jak SMS půjčky vlastně fungují a jakým způsobem o ně můžete zažádat? To vše a ještě mnohem více vám prozradíme na následujících řádcích.

SMS půjčka – produkt nebankovních společností

SMS půjčka je doménou zejména nebankovních společností, které zpravidla půjčují peníze i rizikovým klientům. Jak již samotný název tohoto produktu napovídá, jedná se o půjčky, o něž je možno zažádat prostřednictvím jedné SMS zprávy. Její tvar je obvykle uveden na oficiálních stránkách dané společnosti.

Přečtěte si také:  S krátkodobou půjčkou si u České spořitelny půjčíte i 600 000 Kč!

Jak se dozvím, zda mi půjčka byla schválena či nikoli?

O tom, jestli vám společnost poskytne finanční rezervu či nikoli se zpravidla dozvíte během několika mála chvilek po odeslání SMS zprávy. Jakmile zaměstnanci prověří zaslané údaje, obratem vás kontaktují s odpovědí.

Za jak dlouho získám peníze?

Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět. Každá společnost má zpravidla své podmínky a způsoby, jakými peníze poukazuje. Hodně také záleží na konkrétní bance, u které máte veden svůj bankovní účet. Pokud se bude shodovat s bankou společnosti, u níž si peníze půjčujete, může převod proběhnout během několika mála minut. V opačném případě si na peníze počkáte i několik dnů.