Zajímá vás, jaké má Komerční banka pobočky a co nabídnou?

Banku dnes využívá doslova každý z nás. A to proto, že u ní máme minimálně vlastní účet. Ten využíváme k tomu, aby nám na něho chodily finance. Stejně tak ale můžeme mít u banky sjednaný úvěr, nebo jiné služby.

Samozřejmě jednou z největších bank s velkým počtem klientů je Komerční Banka. Pokud plánujete využít jejích služeb, stačí přijít na konkrétní místo a zde si je sjednat.

Aby to bylo co nejjednodušší, přinášíme vám informace o tom, jaké má Komerční banka pobočky, co vám mohou nabídnout, nebo jak je nejlépe najít.

Jak tu správnou pobočku najít?

Samozřejmě v první řadě je třeba danou pobočku najít. Aktuálně můžeme říci, že Komerční banka má celkem 395 poboček, rozesetých po celé ČR. Ty mimo jiné doplňuje i nemalé množství bankomatů, kterých je 757. Nejlépe samozřejmě pobočku najdeme na webu KB.cz, který je oficiálním webem banky. Právě zde můžeme prostřednictvím mapy nejenom vidět to, kde má Komerční banka pobočky které spravuje, ale můžeme snadno vyhledat tu nejbližší. A to nejlépe podle adresy, ve které bydlíme. Naprogramovaný systém nám následně nabídne soupis těch, které jsou s ohledem na lokalitu nejlepší volbou i pro nás.

Samozřejmě při konkrétním výběru máme možnost filtrovat si takové pobočky, které budou odpovídat našim konkrétním potřebám a požadavkům. Příkladem to může být informace o tom, jakou nejmenší bankovku vydávají, zda mají směnárenské služby, nebo pobočky pro cizince. Parametrů ale může být ještě mnohem více, a to třeba:

  • Nedělní nebo sobotní provoz
  • Bezbariérový přístup
  • Safesová služba
  • Noční trezor
Přečtěte si také:  Vata – krátkodobá půjčka

Jaké další má Komerční banka pobočky?

Nemusí to být nutně jenom pobočky klasické, které jsou umístěny ve městech. Do celkového počtu se totiž počítají také různá kontaktní místa. Ideálním příkladem takového místa je třeba pobočka v obchodních centrech. Ty mají mnohdy výhodu v tom, že jsou otevřeny s ohledem na otevírací dobu centra. Tedy až do večerních hodin, stejně jako nebývá nic neobvyklého, že jsou otevřeny i večer.

Podobně lze vyhledat ale i bankomaty, které nemusí sloužit jenom k výběru peněz, ale mohou sloužit také jako bankomaty vkladové. Pokud jste tedy chtěli pobočku využít právě za účelem vkladu, může pomoci tento bankomat. Stačí jenom vaše karta a peníze si na účet snadno vložíte.

Na co si dát pozor?

Tím nejdůležitějším, na co je třeba hledět, je určitě otevírací doba. Jinak vás Komerční banka a její pobočky rozhodně nezklamou. A to jak v souvislosti s dostupností, tak v souvislosti s poskytovanými bankovními službami. Zde také pozor na to, aby zvláště v oblasti těch hotovostních dokázaly vaše potřeby uspokojit – opět platí hlavně u poboček menších. Jinak jsou samozřejmě profesionálním místem, kde se můžete těšit i na profesionální služby. A to k současnému bankovnictví rozhodně patří.

Kde najít pobočky Komerční banky
Kde najít pobočky Komerční banky