Kreditní karty bez registru

Zajímalo by mě, jestli někdo poskytuje kreditní karty bez registru. Před několika lety jsem měl nedoplatek za telefon. Ten jsem už dávno zaplatil, ale od té doby mám problém se získáním půjčky. Zkoušel jsem už několik různých nabídek, ale všude nabízí jen klasické půjčky v hotovosti a mně by se mnohem více hodili kreditní karty bez registru.

Nepotřebuji si půjčit jednorázově nějakou sumu v hotovosti a pak ji postupně splácet. Spíše bych chtěl mít nějakou menší finanční rezervu ve formě kreditní karty, abych, když něco potřebuji, mohl použít kreditní kartu a pak půjčené peníze vrátit z výplaty nebo je případě splácet. Bez ověření v registru mi ale nikde kreditní karty nechtějí dát a zatím mi všude moji žádost zamítnuli. Sice mi nikdy nechtějí říct důvod, ale já vím, že to je kvůli tomu záznamu v registru. Už jsem zkoušel zjišťovat, jestli by se ten záznam nedal nějak zrušit, ale prý to nejde.

Přečtěte si také:  Před sjednáním půjčky dobře přemýšlejte

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

Nabídka půjček: Podívejte se na nabídku půjčky: Rychlé půjčky do 50000 Kč. Nebo by vás mohla zaujmout i tato nabídka: Rychlé půjčky 60000 Kč.