Zkušenost s půjčkou Kredia

Moje osobní zkušenost s půjčku Kredia. Před několika dny jsem na internetu hledal nějakou možnost jak si rychle půjčit peníze. Narazil jsem i na nabídku malé SMS půjčky od Kredia. Tam mi nabízeli (alespoň podle toho co píší na webu) malou půjčku ve výši 1000 Kč. Rozhodl jsem se to zkusit a uvidíme.

Vyplnil jsem nějaký dotazník na webu a čekal, co bude dál. Za chvíli mi přišla SMS zpráva že žádost byla přijata a nějaké přístupové údaje pro přihlášení na webu. Za malou chvíli po tom mi ale dorazila jiná SMS zpráva, že moje žádost o půjčku byla zamítnuta.

Hodil jsem to za hlavu a hledal dál, jak bych si někde mohl rychle půjčit peníze. Asi za tři dny mi ale do schránky dorazila výzva z české pošty, abych si vyzvednul doporučenou zásilku. K mému překvapení mi přišel dopis právě od Kredia, kde mi posílal i dvě smlouvy. V průvodním dopisu se psalo, že jakmile jednu smlouvu podepíšu a pošlu zpět, tak si mohu poslat SMS žádost o půjčku a oni mi pošlou 1000 Kč.

Přečtěte si také:  Vánoce se blíží, jak na ně?

Vzhledem k tomu, že už jsem mezi tím svoje finanční potíže vyřešil jinak, tak jsem to nechal být. Přiznám se, že mě to trochu překvapilo. Mají trochu zmatenou komunikaci. Kdyby mi rovno napsali, že musím chvíli počkat, než mi pošlou smlouvu, tak bych asi počkal a vzal si půjčku od nich. Takto jsem měl ale za to, že mi nic nepůjčí a hodil jsem to za hlavu.

Nakonec jsem si tedy půjčku od Kredia nevzal, pokud to ale máte v plánu tak se nenechte zmást tím, že vám napíší, že půjčka byla zamítnuta a počkejte si, než vám dorazí smlouva a pak si můžete peníze půjčit.