Kdy se hodí využívat Servis24 přihlášení na účet?

Pod názvem Servis24 najdeme platformu, která je určena pro všechny majitele účtů, kteří je mají sjednány u České spořitelny. Tato banka, stejně jako celá řada ostatních bank na našem trhu, totiž nabízí možnost správy daného produktu také formou internetového bankovnictví. A právě Servis24 přihlášení na účet je možností, jak se k danému účtu, tedy k daným účtům nejlépe dostat.

Víte, že … možnosti přihlášení jsou dvě hlavní. Buď lze využít kombinaci unikátního čísla a hesla, nebo lze využít přihlášení pomocí klientského certifikátu.

Obě varianty nám samozřejmě umožní vstoupit do konkrétní administrace. Pojďme tedy zjistit, proč ji využívat.

Servis24 přihlášení na účet je ideální, když chcete mít přehled o svých účtech

Co je poměrně pozitivní zprávou, to je rozhodně informace, že v rámci této platformy nespravujete vždy jenom jeden samostatný účet. V rámci úvodní obrazovky totiž ihned vidíte všechny účty, které se k vaší osobě přímo vážou. Konkrétně to znamená, že tak máte možnost sledovat, jak je na tom třeba váš:

  • Osobní účet
  • Firemní účet
  • Účet v cizí měně
  • Úvěrový účet

V rámci daného přehledu tak vidíte hlavně základní informace, jako je číslo daného účtu, stejně jako je jeho konkrétní zůstatek. To důležité, na co nesmíme zapomenout, se poté týká toho, že máte ihned možnost správy takového účtu.

Ideální, chcete-li realizovat příkaz k úhradě

Zapomeňte na to, že byste museli kvůli zaslání platby na pobočku. A to ať už k přepážce, nebo k samoobslužnému boxu. Dnes totiž můžete i zadání platby realizovat právě online, prostřednictvím vašeho počítače, nebo vašeho tabletu. A to je pozitivní zpráva ve chvíli, kdy budete chtít zadat platbu skutečně rychle, doslova okamžitě. Navíc se nemusíte omezovat jenom na vaši výpočetní techniku, jelikož Servis24 přihlášení na účet může být realizováno i z vašeho mobilu, nebo tabletu – aplikace ke stažení zde. A ten máte k dispozici pořád.

Přečtěte si také:  Krátkodobé úvěry

Vždy víte, co se na vašem účtu děje

Díky dané správě účtu navíc máte jistotu v tom, že neustále víte, co se na vašem bankovním účtu děje. Vždy tak víte, zda vám přišla výplata, zda odešly pravidelné platby, nebo zda náhodou nečerpá prostředky někdo neoprávněný. I když to je díky zabezpečení eliminováno. Díky tomu se tak využívání internetbankingu hodí vždy, když chcete mít přehled.

A jak uvádí samotná banka, můžete: „Provádět platby a mít přehled o dění na účtech můžete mít snadno z pohodlí domova či kanceláře v ČR i ze zahraničí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu po celý rok.“ To je samozřejmě také jeden z důležitých důvodů, proč danou platformu skutečně doporučit každému, kdo chce mít účet, a zároveň hledá efektivní možnost jeho správy. Navíc to může být i mnohem levnější, než pokud byste dané konkrétní platby, nebo i řadu dalších aktivit vykonávali například na pobočce.

Internetbanking ČS
Internetová banka České spořitelny