Krátkodobá půjčka nebo zadlužení na celý život?

V poslední době se stále více rozšiřuje trend krátkodobých půjček. Ty totiž slibují, že se nebudete muset zadlužovat na dlouhé roky, peníze máte ve většině případů prakticky ihned k dispozici a peníze pak většinou slouží k zaplacení nejdůležitějších faktur či nákupů. Ovšem jsou skutečně krátkodobé půjčky tak výhodné, jak jejich poskytovatelé slibují? A nezadlužujete se s nimi naopak na celý život? Koukli jsme se na zoubek společnosti Ferratum a přinášíme možná překvapující zjištění!

Krátkodobá půjčka do Ferratum

U společnosti Ferratum si můžete půjčit částku začínající na jednom tisíci a konče na deseti tisících korunách. Dobu splatnosti si pak sami můžete určit, a to buď na sedm, nebo až na pětačtyřicet dnů. Jedná se tedy už od pohledu o skutečně krátkodobou půjčku. Jenže, co když vypůjčené peníze nebudete schopni splatit v termínu? Nezadlužíte se tak na dalších několik let?

Je krátkodobá půjčka skutečně krátkodobá?

Pokud půjčku nebudete moct splatit, nebojte se! Rozhodně se jejím prodloužením nezadlužíte na několik let! U společnosti Ferratum totiž tento krok můžete učinit za poměrně nízký poplatek a navíc celkem třikrát na dobu až třicet dnů. Celkově si tak splacení půjčky u Ferratum můžete oddálit až o 90 dnů. Nejedná se tedy o žádné měsíce nebo roky, jen o několik dnů navíc, které si ke všemu určujete vy sami. Tudíž si splacení půjčky můžete oddálit pouze například o sedm dní. A výše zmíněný poplatek není ničím hrozivým, co byste nezvládli splatit.

Přečtěte si také:  Úskalí krátkodobých půjček

Kolik bude stát prodloužení tisícové půjčky o 14 dnů?

Například takové prodloužení jednotisícové půjčky od společnosti Ferratum na další čtrnáct dnů vás vyjde na pouhých 170 korun. Nemáte se tedy vůbec čeho bát a klidně si splátku v době vaší finanční krize oddalte!