S krátkodobou půjčkou si u České spořitelny půjčíte i 600 000 Kč!

S krátkodobou půjčkou si u České spořitelny půjčíte i 600 000 Kč!
S krátkodobou půjčkou si u České spořitelny půjčíte i 600 000 Kč!

Potřebujete nemalou finanční injekci, ale nevíte, na koho se obrátit? Obáváte se lichvářských praktik a tak raději žijete od výplaty k výplatě? Stačila by vám krátkodobá půjčka, kterou byste začali splácet po další výplatě? Pokud si zároveň nechcete půjčovat u nebankovních institucí nebo soukromých osob, řešení pro vás má Česká spořitelna poskytující krátkodobé půjčky, s možností prodloužení jejich splatnosti na 7 let, až do výše 600 000 Kč!

Půjčka bez poplatku

Žádost o půjčku vyplníte pohodlně z domova prostřednictvím online formuláře, který Česká spořitelna uveřejňuje na svých stránkách. Po vyplnění základních údajů o vaší osobě vás bude obratem kontaktovat telefonní bankéř, který si s vámi domluví nezávaznou schůzku, na které proberete všechny potřebné podrobnosti.  Do 31. 5. 2013 si můžete navíc zažádat o krátkodobou půjčku, jejíž správa bude zcela zdarma a bez poplatků!

Přečtěte si také:  Krátkodobá půjčka i u České spořitelny

Výhody půjčky u České spořitelny

S půjčkou u České spořitelny máte jedinečnou možnost snížit nebo zvýšit si své měsíční splátky. Tím si můžete zkrátit nebo prodloužit splatné období. Splatnost půjčky lze prodloužit až na 7 let. Máte-li však potřebné finance dříve, není problém domluvit se na předčasné splátce. U české spořitelny si můžete půjčit od 20 – 600 tisíc korun! Finance vám budou poskytnuty bez ručitele, dokládání příjmu a bez nutnosti zajištění (např. nemovitostí). Samotné vyřízení půjčky nepotrvá více, než pár minut. Zárukou je solidní a přátelské jednání a přizpůsobení se požadavkům klientům.