Krátkodobá půjčka od společnosti Profi Credit

Krátkodobá půjčka od nebankovní společnosti Profi Credit vám může pomoci při nedostatku financí opravdu efektivně, téměř okamžitě a spolehlivě. Půjčky od Profi Creditu jsou diskrétní a jejich výhodou je, že si je můžete vyřídit online z pohodlí svého domova. Prostředky vám budou poskytnuty bez zbytečných průtahů a své finanční problémy můžete za pomoci této půjčky řešit téměř okamžitě.

Žádost o půjčku

Žádost o krátkodobou půjčku podáte pohodlně přes internet. Základním požadavkem je, aby žadatel byl starší 18 let a měl u sebe dva doklady totožnosti. V případě krátkodobých půjček nezkoumá Profi Credit registr dlužníků, takže ani žadatelé se záznamem nejsou vyřazeni. Specialisté společnosti Profi Credit zhodnotí vaši situaci a pomohou vám najít řešení, které bude právě pro vás nejvhodnější. Zohlední výši vašeho příjmu a i v případě, že byste pro bankovní půjčku nesplňovali kritéria, nemáte dostatečně vysoké příjmy, nebo máte záznam v registru dlužníků, společnost Profi Credit se pokusí nalézt řešení. Půjčky jsou posuzovány individuálně. Diskriminováni nejsou ani důchodci nebo ženy na mateřské dovolené.

Přečtěte si také:  Před sjednáním půjčky dobře přemýšlejte

Krátkodobá půjčka

Krátkodobá půjčka je výhodná zejména pro okamžité použití a při schopnosti klienta včas splácet. Při potřebě dlouhodobější finanční výpomoci je vhodnější se informovat o jiném typu úvěru třeba rovněž u společnosti Profi Credit, která poskytuje celou řadu finančních produktů. Výše úroků závisí na zvolené délce splácení a výši půjčky. Konkrétní příklady vám řekne úvěrový poradce, kterého můžete kontaktovat online přes internet.