Půjčky pro důchodce

Jste v důchodu a v bance vám nechtějí půjčit peníze kvůli vašemu věku? Pak si nezoufejte a vyzkoušejte naši nabídku. Poskytujeme půjčky pro důchodce bez omezení věku. Půjčíme vám peníze, i když je vám i více než 65 roků. K vyřízení půjčky vám postačí předložit váš důchodový výměr a potvrzení o aktuální výši vašeho důchodu a peníze mohou být vaše.

Potřebujete si koupit nové auto? Nebo sháníte nějaké vybavení do vaší domácnosti? Chtěli byste si vzít půjčku, ale všude vás odmítají kvůli vysokému věku, nebo protože jako důchodce máte jen nízké příjmy? Nám to nevadí. U nás vám bude půjčka schválena i tak.

Naše půjčka pro důchodce jsou od 10000 Kč do 150000 Kč. Splácet peníze pak můžete 6 – 36 měsíců. K vyřízení půjčky potřebujete doložit svoje osobní doklady (platný občanský průkaz a dále i nějaký druhý doklad totožnosti). Také si připravte váš důchodový výměr a výpis z bankovního účtu, kde bude vidět výše vašeho důchodu nebo ústřižek od složenky s posledním vyplaceným důchodem.

Přečtěte si také:  Půjčka před výplatou

Naše půjčka pro důchodce je spolehlivá a férová. Vyzkoušejte ji a uvidíte sami, že vám peníze půjčíme, i když máte nízký příjem nebo když je vám už více roků.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.