Půjčka Clever je nový produkt mezi nebankovními službami

Nový produkt mezi finančními nebankovními službami půjčka Clever vám nabízí rychlé a diskrétní vyřízení bez nutnosti osobní návštěvy pobočky. Zakládá si na transparentnosti a přívětivém jednání se svými klienty.

I když jde o novinku, rozhodně se nedíváte na poskytovatele bez zkušeností. Naopak, za celým projektem stojí známá společnost JET Money s.r.o., která se do povědomí lidí příznivě zapsala oblíbenou půjčkou SMART. Půjčka Clever je ještě o řád jednodušší a dostupnější a nabízí množství výhod v čele s vysokým úvěrovým limitem a nízkými splátkami.

Chcete i vy výhodnou a levnou půjčku bez skrytých poplatků a s vyřízením do 24 hodin? Nechte obíhat pobočky, shánět potvrzení o bezdlužnosti, výpis z účtu a další „nezbytné“ dokumenty? Pak si najděte tři minuty času na vyplnění našeho jednoduchého formuláře, a pak už se jen těšte na schválení a návrh budoucí půjčky. Peníze budete mít na účtu do 24 hodin (vyjma víkendů a státních svátků).

Půjčka na OP, která nenahlíží do registrů

Půjčka Clever je dostupná opravdu vysokému počtu klientů. Především nenahlíží do registrů, takže pokud máte záznam v SOLUSu, BRKI nebo NRKI, nemusíte se bát. Půjčka Clever dobře ví, jak snadné je takový záznam obdržet, proto ho nebere v potaz. Dosáhnou na ni maminky na mateřské, živnostníci i lidé zaměstnaní ve zkušební době nebo momentálně zapsaní na úřadu práce. Podmínky pro získání jsou jednoduché:

  • věk 18 let,
  • občanství ČR,
  • pravidelný příjem,
  • schopnost splácet.
Přečtěte si také:  Půjčky na opravy domu

Doložit je pouze třeba dva doklady totožnosti a v případě vyššího úvěrového limitu (půjčit si můžete jakoukoli částku mezi 15-99 tisíci) i potvrzení o příjmu za poslední tři měsíce. Půjčka Clever se obejde bez ručitele i zástavy z vaší strany. Vybrat si můžete z více variant doby splácení (12 až 16 měsíců) a peníze obdržíte již několik minut po schválení žádosti. Hledáte-li veskrze moderní a flexibilní produkt, je půjčka Clever přesně tím pravým pro vás.