Krátkodobá půjčka – peníze na ruku

Hodila by se vám krátkodobá půjčka. Potřebujte peníze na jeden, dva nebo tři měsíce? Potřebujete získat peníze na ruku? V tom případě by vás mohla zajímat výhodná půjčka, která je určená právě pro vás.

Naše kouzelná půjčka, úvěr pro živnostníky, zaměstnance, seniory a důchodce nebo i pro maminky na mateřské dovolené nabízí částku od 3000 Kč do 50000 Kč.

Nabízíme vám peníze na ruku

Naše krátkodobá kouzelná půjčka nabízí to, co jiné online půjčky nedokáží zajistit. Výplatu peněz v hotovosti, na ruku. Jinde také můžete snadno získat rychlou, krátkodobou půjčku. Ale musíte čekat, než vám peníze přijdou na bankovní účet nebo třeba složenkou na poštu. My vyplácíme půjčky v hotovosti. Ihned po podepsání smlouvy můžete dostat hotové peníze. Pokud vám to nevyhovuje, pošleme vám samozřejmě peníze klidně i na bankovní účet, ale kdo by nechtěl dost pár desítek tisíc korun hezky na dlaň.

Přečtěte si také:  Půjčka 10000 ihned, ještě dnes?

Peníze na ruku až na 12 měsíců

Naše krátkodobá půjčka může být uzavřena na dobu 1 měsíc, 2 měsíce, 3 měsíce, 6 měsíců, 9 měsíců nebo 12 měsíců. Splátky se provádí dvěma způsoby:

  • Krátkodobá půjčka klasik = platíte pravidelně každý měsíc splátky (poměrná část půjčených peněz a úroky), půjčku tedy splácíte postupně. Příklad: pokud si půjčíte 12 tisíc korun na 12 měsíců, každý měsíc zaplatíte 1000 Kč + úroky
  • Krátkodobá půjčka Flexi = každý měsíc splácíte jenom úrok, základní částku platíte až na konci. Příklad: pokud si půjčíte 12 tisíc korun na 12 měsíců, prvních 11 měsíců platíte pouze úrok. Na konci pak zaplatíte 12000 Kč + poslední část úroku.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.