Půjčka před výplatou

Nebankovní společnost credit.cz nabízí řešení pro všechny, kteří se dostali do finanční tísně. Pokud potřebujete půjčit peníze na pár dní a nemáte možnost se obrátit na nikoho z rodiny nebo na známé, je pro vás tato nebankovní půjčka jedinečným řešením. Při první půjčce si můžete půjčit až 4 000 Kč a schválení přitom probíhá velice rychle.

Podmínky pro poskytnutí půjčky

Tato půjčka se vyřizuje velmi snadno. Žadatel o půjčku musí být starší 18 let a mít trvalý pobyt na území České republiky. Poskytovatel nepožaduje potvrzení o výši příjmu, stačí když vyplníte formulář na jeho webových stránkách. Do formuláře uvedete své telefonní číslo a zaregistrujete se pomocí SMS zprávy, která je zdarma. Na telefon vám přijde registrační kód, který do žádosti o půjčku opíšete. Půjčka se poskytuje jak zaměstnancům, tak živnostníkům, důchodcům i ženám a mužům na rodičovské dovolené. Stačí, když má žadatel jakýkoliv pravidelný příjem. Předem se neplatí žádné poplatky a žadatel nemusí předkládat ani výpis z registru dlužníků.

Přečtěte si také:  Půjčka 10000 ihned, ještě dnes?

Splácení půjčky

Žadatel si sám určí dobu splatnosti, výši splátek i částku, kterou si chce půjčit. Například při půjčce 500 Kč, které vám budou chybět na 5 dní před výplatou, vám bude účtován úrok 81 Kč. Celkem tedy zaplatíte po 5 dnech 581 Kč. Schválení půjčky probíhá už do 30 minut od podání žádosti. Ihned následující den můžete mít peníze na svém účtu. V případě, že si nebudete přát zaslání peněz na účet, je možné se dohodnout na poskytnutí formou poštovní poukázky. Při opakované půjčce si pak můžete požádat až 20 000 Kč.