Zaplo.cz – přehledná a spolehlivá krátkodobá půjčka

Potřebujete peníze jen na pár dní? Je tu pro vás možnost půjčky od Zaplo.cz. Půjčí vám na dobu jednoho až třiceti dní částky začínající již na výši 500 korun.

Výhody půjčky od Zaplo.cz

Půjčka je určena všem pohodlným nebo časově zaneprázdněným – vyřídit ji lze kompletně online. Po schválení vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet, aniž byste museli opustit teplo svého domova. Schválení přitom probíhá velice rychle, výsledek schvalovacího procesu vám bude oznámen již během několika minut.

Půjčujete si poprvé nebo opakovaně?

V případě první půjčky je její výše omezena maximem 5 000 korun, zato však, splatíte-li ji včas, vám společnost Zaplo.cz nebude účtovat za půjčení peněz žádný úrok ani poplatek. Výše v pořadí druhé půjčky je limitována 7 000 korunami, potřetí si můžete půjčit maximálně 10 000 korun. Poté je maximální výše půjčky 12 500 korun.

Přečtěte si také:  Omega půjčka

Nemůžete zaplatit?

Jestliže vás postihne nějaká nepředvídaná nepříjemná událost a nebudete moci půjčku v dohodnutém termínu splatit, existuje samozřejmě možnost její splatnost prodloužit. Poplatek za tuto službu činí např. u půjčky ve výši 5 000 korun 490 Kč při prodloužení o 7 dní, 630 Kč při prodloužení o 14 dní a 950 Kč při prodloužení o 30 dní. S výší poskytnuté půjčky se poplatky samozřejmě zvyšují.

Zodpovědné půjčování

Společnost Zaplo.cz si zakládá na zásadách zodpovědného půjčování. Proto sama své klienty upozorňuje, že její půjčka je vhodná jen pro ty, kdo mají pravidelný příjem a tedy předpoklady pro to, aby ji do 30-ti dnů skutečně splatili. Půjčka se rozhodně nehodí k řešení dlouhotrvajících finančních problémů a krytí dlužných plateb u jiných půjček či úvěrů.