Omega půjčka

Omega půjčka patří mezi typické krátkodobé nebankovní půjčky, které jsou v České republice poskytovány. Její splatnost je do 30 dnů. Většinou se půjčují nižší částky do 5 000 Kč.

Kdy využít krátkodobou půjčku

Tato krátkodobá půjčka je vhodná například pár dnů před výplatou, pokud vám nevyšly vaše finance tak, jak jste původně plánovali, nebo v případě náhlých neplánovaných výdajů či rychlých nutných oprav. Půjčky malých částek na krátkou dobu jsou výhodné. Peníze můžete vrátit třeba už za týden nebo čtrnáct dnů. O půjčku mohou žádat téměř všichni. Zaměstnanci, živnostníci, studenti, ženy na mateřské dovolené i důchodci. Klienti, kteří by u bankovních společností neměli příliš velkou šanci uspět s kladným vyřízením žádosti, u společnosti Omega nebudou mít potíže.

Vyřízení krátkodobé půjčky

Krátkodobou půjčku vyřídíte snadno z tepla domova. Nepotřebujete k tomu doklad o výši příjmu ani ručitele. Žádost o půjčku vyplníte pomocí online formuláře, který najdete na webových stránkách poskytovatele. Do žádosti, mimo jiné údaje, uvedete své telefonní číslo a kontaktní pracovník společnosti vám obratem zatelefonuje. Peníze můžete získat už do 15 minut. V případě schválení půjčky vám budou peníze ihned zaslány na účet.

Přečtěte si také:  Nebankovní půjčky bez příjmu

Splácení půjčky

Minimální doba splatnosti půjčky je 7 dní, maximální 30 dní. Sami si zvolíte den, kdy chcete svou půjčku zaplatit. Nejjednodušší způsob splácení je zasláním peněz na účet poskytovatele. Svou půjčku můžete splatit i kdykoliv před dohodnutým datem. Při zvolení výše půjčky uvidíte na webové stránce přesnou částku, kterou budete muset splatit, a to včetně poplatků. Věnujte i těmto údajům pozornost.