Andělská půjčka – peníze snadno a ihned

Andělská půjčka dělá rozhodně čest svému jménu. Občas se totiž může stát, že je to právě pár set nebo tisíc korun, které vám mohou ne-li přímo zachránit život, tedy jej alespoň výrazně usnadnit.

Komu je určena

Protože není zájmem poskytovatele potýkat se s nespolehlivými klienty, kteří neplní své závazky a tím prodražují půjčky ostatním, požaduje od zájemců finanční bezúhonnost. Každý žadatel je prověřen před uzavřením smlouvy v registru dlužníků i insolvenčním rejstříku. Je-li vůči vám vedena exekuce nebo jste v insolvenci, rozhodně vám půjčka nebude schválena. Mimoto o ni může požádat každý, komu již bylo 18 let, je oprávněn k právním úkonům, trvale žije na území republiky, přičemž se adresa trvalého bydliště nesmí shodovat s adresou obecního úřadu, a má stálý příjem. Půjčit si mohou zaměstnanci, podnikatelé, důchodci i maminky na mateřské, poskytovatel se nebrání poskytnout půjčky ani osobám, jejichž příjmy pocházejí z brigádnické činnosti.

Přečtěte si také:  Poskytovatel nebo zprostředkovatel?

Parametry půjčky

Andělská půjčka se poskytuje ve výši 1 000 – 10 000 korun žadatelům bez negativního záznamu v registrech. Její splatnost je v rozmezí 10 – 30 dnů. Půjčku lze kompletně vyřídit online prostřednictvím kontaktního formuláře na internetových stránkách poskytovatele. Při splnění všech formalit projde vaše žádost schvalovacím procesem během cca 30 minut a do 15 minut poté budou převedeny peníze ve schválené výši na váš bankovní účet. Poplatek za půjčení peněz činí 70 korun z každé tisícikoruny za každý týden. V případě, že nemůžete svou půjčku z jakéhokoliv důvodu v domluveném termínu splatit, existuje samozřejmě možnost si její splatnost za poplatek prodloužit.