Jaké dnes existují hotovostní půjčky?

Pokud chceme půjčit peníze, můžeme využít buď půjček bezhotovostních, stejně jako není problémem využít půjčky hotovostní. Ty mohou být využívané z několika důvodů, přičemž k několika hlavním rozhodně patří tyto:

  • Když hledáme rychlé získání peněz.
  • Když nemáme účet.
  • Když máme účet zablokovaný.

Ať už jsou naše důvody jakékoliv, je třeba vědět, v čem jsou vlastně hotovostní půjčky unikátní, a u koho si je můžeme vzít. Pojďme se podívat na jejich bližší charakteristiku.

U koho si lze požádat?

V dnešní době to jsou hlavně nebankovní společnosti, u kterých můžeme o hotovostní půjčky žádat a u kterých máme i jistotu toho, že je získáme. Pokud si zmíníme dva hlavní zástupce, jedná se o poskytovatele Provident a úvěr známý pod názvem, Smart půjčka.

Víte, že … hotovostní půjčky jsou často spojovány s možností dodání peněz do až k vám domů? Více informací naleznete po kliknutí na odkaz – https://kratkodobe-pujcky.eu/jak-funguji-nebankovni-hotovostni-pujcky-do-domu/

V obou případech je postup získání stejný, a to žádost, kterou provedeme online. Následně se nám ozve obchodní zástupce, který si s námi domluví schůzku u nás doma. Na tu přijede nejenom se smlouvou, ale samozřejmě také s penězi, které nám ihned po podpisu předá. A u první jmenované společnosti můžeme požádat o sumu až 80 000 Kč, zatímco u druhé je to 50. Konkrétně tato půjčka uvádí: „SMART Půjčky a úvěry poskytujeme od 5 000 do 50 000 korun na dobu 8 a 13 měsíců. Po získání půjčky vám, po domluvě, doručíme peníze až do domu. SMART Půjčka to je rychlá hotovost bez zbytečného papírování a s maximální diskrétností!

Jaké jsou podmínky získání dané hotovostní půjčky?

Obě společnosti mají stejné podmínky získání, a tak je dobré se na ně konkrétně zaměřit. V tomto ohledu totiž budeme potřebovat pouze dva doklady totožnosti a také doklad, ze kterého je patrné, že máme pravidelný příjem. Nic více už není třeba a tak se nemusíme obávat složitého prověřování, ani nahlížení do registrů, ani se nemusíme obávat třeba toho, že by vše trvalo zbytečně dlouho, než je nutné.

Přečtěte si také:  Všichni se můžeme těšit na dovolenou!

Jistotou je i to, že nemusíme dokládat, na co jsou peníze využity a tak je jenom na nás, na co je budeme využívat. Důležité je pouze splácet, a to v pravidelných termínech – týdenních nebo měsíčních. V čem jsou poté tyto hotovostní půjčky také unikátní, to je fakt, že pro peníze si jezdí také obchodní zástupce. Nemusíme tak mít starosti s tím, že peníze je třeba posílat třeba bankovním převodem, popřípadě i poštovní poukázkou. To mohou být komplikace, které tímto eliminujeme.

Na cosi dát pozor?

Obě společnosti i jejich nabídku rozhodně hodnotíme pozitivně a můžeme je doporučit. Naopak negativně hodnotíme řadu jiných možností, které na našem trhu existují. Mohou to být třeba půjčky na směnku, stejně jako půjčky od lichvářů. Ty bývají spojeny nejenom s nestandardními podmínkami, ale hlavně bývají spojeny s vysokými úroky, nebo vymáháním na hraně zákona. Na takové je proto dobré dát si raději pozor a zvolit osvědčenou kvalitu.