Jak vypadá produkt s názvem SIM půjčka?

Samotný název této půjčky jasně ukazuje, že je možností, jak získat peníze pomocí mobilního telefonu. Problémem ale není požádat si ani klasicky, a to prostřednictvím online formuláře. V tomto případě určitě SIM půjčka překvapí tím, jak interaktivní formulář vypadá.

Peníze si lze totiž velmi jednoduše nachytat. Tou nejnižší částkou, která je k dispozici, je 2 000 korun českých, zatímco dostupné maximum je celkem 10 000 Kč. Důležité je také nakombinovat si částku s termínem splatnosti.

Upozornění: Mezi tu nejkratší částku, jakou SIM půjčka nabídne, patří lhůta 7 dní, přičemž tou nejdelší je lhůta jednoho kalendářního měsíce. Tato nabídka patří mezi typické krátkodobé půjčky.

Vše proběhne online

Jakmile je zvoleno, můžeme vyplnit krátký online formulář, který slouží jako žádost o půjčku. Ten nemá SIM půjčka nijak složitý a tak nezabere delší dobu, než několik minut. Důležité je samozřejmě před vyplněním vědět, zda splňujeme podmínky půjčky. Pokud ano, rozbíhá se automatický schvalovací proces, na jehož konci dostaneme peníze.

Velkou výhodou je, že vše proběhne online, bez nutnosti papírování a osobních schůzek. Jediné, co stačí mít k dispozici, je váš mobilní telefon, kam přijdou informace o schválení nebo neschválení.

Samozřejmě díky tomu všemu si můžete být jisti i rychlostí, s jakou je vše vyřízeno. Celý proces nemusí trvat déle, než pár minut. Následně vám jsou peníze odeslány, a to dvěma možnými způsoby: „Poštovní poukázkou trvá převod 2 až 3 pracovní dny. Pokud se bude jednat o bankovní převod, půjčku máte týž den na svém bankovním účtu. Pokud máte bankovní účet v jiné bance, převod může trvat o 1 až 2 dny déle.“ Samozřejmě jakmile jsou peníze připsány, je jenom na vás samotných, na co konkrétně je vyžijete.

Přečtěte si také:  Výhodná půjčka na míru aneb vyberte si tu nej!

Jaké má SIM půjčka podmínky získání?

S žádostí samozřejmě souvisí také to, co vše je nutné splnit proto, aby byla SIM půjčka vaše. Zde je hlavní podmínkou věková hranice v rozmezí 18 – 65 let a dále tuzemské občanství. Dále je nutné mít také platný doklad totožnosti a nemít u této společnosti nesplacenou půjčku. Nic více už třeba není a tak si může požádat opravdu každý. Důležité je pouze to, aby byla půjčka v termínu vrácena. A to třemi možnostmi, kterými jsou:

  • Poštovní poukázkou
  • Převodem na účet
  • Vkladem na účet

Pozor na několik nevýhod

Ačkoliv výhody jasně převyšují, stejně je nutné říci, že SIM půjčka má také několik nevýhod, pro které ji nelze hodnotit stoprocentně pozitivně. Mezi tyto nevýhody rozhodně patří hlavně úrokové sazby. Ty totiž mohou dosahovat i několika desítek procent, a to nikoliv ročně, ale měsíčně.

Pozor: Pokud si tedy požádáte o sumu 10 000 Kč na dobu jednoho měsíce, počítejte s tím, že na poplatcích a úrocích rozhodně zaplatíte více než 3 000 korun českých. A podobné poplatky vás čekají i v případě, kdy budete chtít prodloužit splatnost.

SIM půjčka a její výhody
Maddox74 / Pixabay