Půjčím peníze na směnku

Nabízím, že vám půjčím peníze na směnku. Do 10000 Kč půjčím peníze i bez dalšího doložení příjmů nebo jiné záruky. V takovém případě mi stačí jen ověření totožnosti na OP. Peníze půjčím maximálně na jeden měsíc.  Nad 10000 Kč požaduji poskytnutí záruky ve formě zástavního práva na nemovitost nebo jiné ručení movitým majetkem (ve výjimečných případech se může jednat i o šperky nebo třeba auto)

Tip: Nevíte kde sehnat peníze? Vyzkoušejte Půjčky bez registru potvrzení přijmu a poplatku předem nebo také Auta na splátky bez akontace a registru.

Pokud máte nějakou nemovitost tak vám půjčím peníze na směnku až do výše 50% hodnoty nemovitosti. Mohu pomoci i s vyplacením exekuce nebo s řešení oddlužení.  Nabízím spolehlivé a poctivé jednání. Nepožaduji žádné poplatky předem ani žádné volání na placená telefonní čísla. Všem slušným zájemcům o půjčky ze soukromých zdrojů nabízím svou pomoc.

Přečtěte si také:  Jak fungují krátkodobé půjčky?

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.