Kratkodobá půjcka bez ručitele

Pokud hledáte rychlé řešení okamžité finanční nouze, u nás vám bude poskytnuta kratkodobá půjcka bez ručitele nebo bez ověření v registru. Pokud vám stačí částka do 30000 Kč, pak ani nepotřebujte potvrzení o příjmu nebo jiné ručení.

Tip: Peníze ještě dnes: Půjčka bez doložení příjmu nebo také Okamžitá půjčka 5000 Kč ihned.

Pokud byste potřebovali získat více peněz, pak vám může být poskytnuta kratkodobá půjcka bez ručitele i na vyšší částku, v takovém případě ale bude požadováno doložení příjmu ve výši minimálně 15000 korun čistého měsíčně, nebo budeme potřebovat, aby byla krátkodobá půjčka zaručena nějakou jinou formou. Může se jednat například o zástavu nemovitosti nebo jiné cenného majetku. Pro vyřízení nás můžete kontaktovat kdykoliv. Základní podmínky pro získaní  financi prostřednictvím krátkodobá půjčka bez ručitele, je věk alespoň 18 let, občanství ČR, a také nějaké zaměstnání. Peníze pro nezaměstnané, ženy na MD nebo pro důchodce neposkytujeme, pokud nemáte současně stálý příjem ze zaměstnání.

Přečtěte si také:  Půjčky bez ručení

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.