Rychlé půjčky bez registru z pohodlí domova

Zvyšující se počet lidí, kteří mají zápis v registru dlužníků, ovlivňuje i samotný úvěrový trh. Ti, kteří mají zápis v registru dlužníků, mají totiž podstatně omezenější možnosti schválení půjčky nejen u bankovních, ale i u nebankovních společností. Kde konkrétně můžete žádat půjčky bez registru, abyste měli 100% jistotu, že vás skutečně neodmítnou?

Půjčky bez registru získáte jen ve vybraných nebankovních subjektech

Nejen bankovní subjekty, ale i většina nebankovních společností dnes neposkytuje půjčku každému. Většina z nich podobně jako jejich bankovní protějšky nahlíží při žádosti do úvěrových registrů jako je například GE Money bank, kde podrobně zkoumají, zda žadatel v minulosti neměl nějaké problémy se splácením úvěrů, případně ještě dnes nemá uhrazeny nějaké faktury. Tím se v podstatě nebankovní sektor dělí na společnosti, které nabízejí půjčky bez registru a ty s prověřováním registru. Rychlé půjčky  jsou tedy určeny hlavně klientům, jež zvyknou mnohé společnosti nálepkovat jako problémové (těm nabízejí speciální půjčky).

S tím pochopitelně souvisí i podmínky, za kterých jsou ochotny nebankovní společnosti k těmto zákazníkům poskytnout půjčku. Jde především o zvýšenou úrokovou sazbu, vyšší RPSN a kratší lhůtu splatnosti. Mimo toho mají vy zvyku společnosti svým klientům klást různé podmínky, za kterých jsou ochotny danou půjčku poskytnout.

Může jít například o předložení účelovosti půjčky (půjčku nelze použít na cokoliv) nebo o nutnost ručení půjčky.

Půjčky od Emma´s credit

Známá nebankovní společnost, která působí na našem trhu již více než 15 let má ve svém portfoliu i půjčku bez registru, přičemž svým novým klientům poskytuje půjčku až do výše 3 000 Kč do 30 minut na bankovní účet.  Stávajícím zákazníkům půjčí až 7 000 Kč. Rychlé půjčky poskytuje společnost online formuláře nebo telefonicky. Parametry půjčky naleznete zde.

Přečtěte si také:  Vata – krátkodobá půjčka

Rychlé půjčky bez registru poskytuje i společnost Půjčkomat

Nebankovní společnost Pôžičkomat, která má ve svém portfoliu služeb i půjčky bez registru, patří mezi nejmladší nebankovní subjekty na našem trhu. V současnosti poskytuje půjčky do výšky 10 000 Kč s lhůtou splatnosti jen 31 dnů. Žádost o půjčku můžete podat velmi jednoduše přes online formulář společnosti, přičemž celý proces nezabere více než 10 minut.

Půjčky od Ferratum

Nebankovní společnost Ferratum stejně jako Půjčkomat poskytuje rychlé půjčky bez registru pouze do výše 10 000 Kč s lhůtou splacení až 45 dní, přičemž klient má možnost využít zpoplatněné prodloužení lhůty splacení. Půjčku získáte velmi jednoduše buď prostřednictvím online formuláře nebo dokonce přes SMS zprávu, kde je nutné uvést několik základních údajů.

Výhody rychlé půjčky

  • Dostupná i z pohodlí domova
  • Rychlá a jednoduchá žádost
  • Expresní proces ověření

Nevýhody rychlé půjčky

  • Vyšší úroková sazba a vyšší RPSN
  • Kratší lhůta splatnosti
  • Vyšší penále za prodlení splátek