Půčka bez potvrzení o příjmu

Moc bych vás chtěl poprosit o doporučení. Bydlím teď zrovna ve městě Svitavy. Hodila by se mi půčka na 100.000 Kč kde není potřeba potvrzení o příjmu a zatím jsem nenašel žádnou slušnou a solidní nabídku. Když už někde nabízí půčku bez příjmu tak většinou i tak chtějí doložit, že mám nějaké zaměstnání nebo nějaký jiný pravidelný příjem a s tím mám docela velký problém. Jsem totiž momentálně nezaměstnaný a mám jen podporu. Vím, že v takovém případě mi asi nikdo nepučí, ale já bych moc nutně potřeboval peníze.

Mám totiž plno výdajů a musím platit účty a podpora je docela malá. Počítám s tím, že během několika týdnů budu mít už zase zaměstnání, už mám něco rozjednaného a hned jak bych dostal první výplatu tak bych začal pučené peníze splácet. Vím, že potřebuju půjčit hodně peněz, ale mohu poskytnout i jiné záruky, mám družstevní byt a celkem nové auto, tak by to mohlo stačit jako záruka? Bojím se ale, abych nenaletěl nějakému podvodníkovi. Nechci nic z toho prodat a bojím se, že když to dám do zástavy za půčku bez potvrzení o příjmu tak že bych o to mohl přijít. Můžete mi teda poradit, kdo mi poskytne spolehlivou a solidní půjčku bez příjmu, klidně i se zástavou družstevního bytu? A s nízkými úroky?

Přečtěte si také:  Půjčky pro důchodce

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

Nabídka půjček: Podívejte se na nabídku půjčky: Půjčka na auto bez registru. Nebo by vás mohla zaujmout i tato nabídka: Online půjčky do 5000 Kč.