Kreditní karta bez registru

Půjčky Cheb: Můžete mi někdo poradit, jestli se dá získat kreditní karta i bez registru? Zatím jsem našla jenom nabídky od banky nebo od firem jako třeba Homecredit a ti všichni chtějí, abych měla čistý registr, jinak mi žádost o kreditní kartu zamítnou.

Před několika lety jsem se opozdila u několika splátek půjčky, a i když už jsem svoje splátky po splatnosti vyrovnala a celá půjčka už je dávno zaplacená tak s tím mám dodnes problémy. Chtěla bych si pořídit kreditní kartu, abych si občas mohla koupit, i něco na co zrovna nemám peníze, ale zatím mám pocit, že je to bez šance.

Zatímco nebankovní půjčky nabízí na každém rohu i bez příjmů nebo bez registru. Na podobnou kreditní kartu jsem zatím bohužel nenarazila. Brát si půjčku nebo úvěr moc nechci. Tam se peníze rychle utratí a pak už člověk musí jen splácet. U kreditky bych měla finanční rezervu a používali jin, kdybych opravdu potřebovala. Pokud někdo víte, kde se dá získat kreditní karta bez registru a za rozumných podmínek, tak mi určitě dejte vědět.

Přečtěte si také:  Před sjednáním půjčky dobře přemýšlejte

Jana Nebušická, Cheb

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.