Půjčka bez doložení příjmu

Měl bych zájem o získání půjčky, do 20000 korun. Musí to ale být půjčka bez doložení příjmu, momentálně totiž nemohu dodat potvrzení o příjmech od mého zaměstnavatele. Mohl bych ale doložit výpisy ze svého bankovního účtu. Problém je ale v tom, že oficiálně od zaměstnavatele dostávám na účet jen minimální mzdu a zbytek mi vyplácí v hotovosti na ruku. Říkám si ale, že by to u půjčky do 20000 korun nemuselo až tak moc vadit?

Nemáte prosím někdo zkušenosti s půjčkami bez doložení příjmu u lidí, kteří jsou v podobné situaci jako já? Co tak vím, tak podobným způsobem pracuje hodně lidí (oficiálně jen minimální mzda a zbytek v hotovosti na ruku bokem).

Zkoušel jsem už dvě nabídky, ale pokaždé po mě chtěli hodně vysoké úroky. Chápu, že bez doložení příjmu asi nebudu mít stejné podmínky jako od banky, ale platit několik stovek procent jako úrok se mi fakt nechce. Zas v tak zoufalé situaci nejsem. Ale těch 20000 by se mi hodilo, takže jestli máte někdo nějakou dobrou zkušenost s půjčkou bez nutnosti dokládat příjem a s rozumnými úroky tak se mi prosím ozvěte

Přečtěte si také:  Krátkodobý úvěr: Úvěr na směnku

David Strnad, Pardubice

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.