Krátkodobé půčky bez registru

Nebankovní půčky a úvěry Třebíč: Nabízíme spolehlivé a solidní půčky bez registru a v hotovosti. Pokud potřebujte pučit peníze, tak se neváhejte obrátit právě na nás. U nás můžete dostat půčky od 5000 Kč až do 100.000 Kč bez registru. Stačí, pokud můžete doložit nějaké pravidelné příjmy a půčka bude vaše. Výše úvěru nebo půčky závisí na tom, jaké můžete doložit příjmy.

Máte potíže? Poradíme vám: Sociální dávky a podpora

Pokud jste nezaměstnaní nebo máte jen sociální dávky, tak si u nás také můžete pučit peníze, v takovém případě to ale může výt jen 5.000 – 15.000 korun v hotovosti a maximálně na 3 měsíce. Pokud jste zaměstnaní a máte, pravidelný příjme alespoň deset tisíc čistého, pak si u nás můžete sjednat úvěr až do 100.000 Korun. Nemáme žádné speciální podmínky, nepožadujeme ručitele ani u půčky neprovádíme ověření v registru. Stačí vám jen občanský průkaz a nějaký druhý doklad k ověření totožnosti a také doložení příjmu (potvrzení o příjmu od zaměstnavatele, nebo 3 poslední výplatní pásky nebo doložení nároku na podporu nebo sociální dávky)

Přečtěte si také:  Omega půjčka

Nabídka pro Třebíč a okolí!

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.